Depilatsioon

Depilatsiooni teeme GiGi ja SUKAR toodetega.

GiGi vaha

Esimest korda tutvustatud 1972. aastal, on GiGi Honee maailmas juhtival kohal enimüüdud vahade seas. Professionaalid kasutavad GiGi tooteid, olles kindlad nende kogukarva eemaldussüsteemis, mis kindlustab eduka kogemuse nii kliendile kui ka kosmeetikule.

GiGi oli algselt loodud Ligia “GiGi” Gomezi poolt, kes oli nahahooldus spetsialist ning tal oli laitmatud kogemused ja teadmised Euroopa salongidest. Ta nägi vajadust turvalise ja mugava meetodi järgi, mis eemaldaks tahtmatuid karvu. Sellest tingituna lõi ta ainulaadse GiGi Honee vaha, mis kasutab naturaalseid koostisaineid pakkudes kasulikkust nahale ja lubades siledaid tulemusi.

Tänapäeval, professionaalsete GiGi toodete sari sisaldab täielikult täiendatud pehmeid ja kõvasid vahasid, enne ja peale vahatamisjärgseid tooteid ja vahatamisvahendeid. GiGi’l on samuti ka parafiinisari, kuhu kuuluvad ravivad vahad ja kõik vajaminevad vahendid selleks.

Kuna see on nii lihtne kasutada, turvaline ja efektiivne, siis õpetatakse GiGi meetodit igalpool. GiGi tooteid leidub ilusalongides, ilukaubandus poodides ja nahahooldus profesionaalidel üle maailma.

When GiGi is used to remove hair, there is smooth sailing ahead.

 

SUKAR suhkrupasta

Tema eelised vaha ees on :

Kleepub ainult karva külge, seega on valutum ja ei ärrita nahka, saab depileeritava pinna puhtamaks, kuna võib ühe koha pealt mitu korda karvu eemaldada ilma, et kahjustaks nahapinda.

Depilatsioonijärgsed ärritused on väiksemad ja mööduvad kiiremini.

Lähemalt : depilatsiooni piirkond puhastatakse, kuivatatakse, kindlasti talgitakse, et piirkond oleks kuiv, seejärel kantakse peale suhkrupasta. Peale depilatsiooni desinfitseeritakse ja puhastatakse suhkru jääkidest piirkond ja pannakse peale kas rahustav, karvakasvu pidurdav või karvade sissekasvu ärahoidev kreem või seerum, vajadusel mõlemad.

   

 

 

NOVA BEAUTY

Toompuistee 35, Tallinn
Balti Hair Studio

VÕTA ÜHENDUST

Telefon: +372 56560 249
E-mail: lea.huuse@gmail.com

 

AVATUD

Kokkuleppel igal päeval

 

NOVA BEAUTY

Toompuistee 35, Tallinn
Balti Hair Studio

VÕTA ÜHENDUST

Telefon: +372 56560 249
E-mail: lea.huuse@gmail.com

AVATUD

Kokkuleppel igal päeval

 
Our website is protected by DMC Firewall!