Firmast

Nova Beauty OÜ, reg. nr. 11111085, on asutatud veebruaris 2005.a. ja põhineb Eesti erakapitalil. Ettevõtte eesmärk on pakkuda naistele ja meestele kaasaegseid ja kõrgekvaliteedilisi iluteenuseid. Meie suunaks on iluprobleemide ennetamine ja nende olemasolul kiire leevendamine.


Paljud eilsed traditsioonid tänases iluteeninduses enam ei kehti. Inimesed on muutunud nõudlikumaks ja soovivad tulemusi näha kohe. Sellepärast on maailma teadlased ja juhtivad iluspetsialistid välja töötanud erinevaid aparaate, mis aitavad iluprotseduure kiiremini ja efektiivsemalt läbi viia. Üheks suurimaks saavutuseks kaasaegses tehnoloogias on

S.T.Peel Mikrodermabrasiooniaparaat – välja töötatud ja patendeeritud Silhouet-Tone poolt.

Lisaks mikrolihvimisele teeme ultraheli näopuhastust, depilatsiooni, Jessica pediküüri, kulmude ja ripsmete värvimine ning kulmude korrigeerimine. Kõigest täpsemalt saate lugeda meie teenuste alt.

Protseduuridel kasutame erinevaid looduslikel ainetel baseeruvaid tooteid nagu ANESI, DECLEOR, JESSICA, NIMUE, ALESSANDRO, BDR (keemiline koorimine).

Meie Töötajad on saanud erinevad toodete ja teenuste koolitused ning täiendavad end pidevalt. Seega garanteerime turvalise ja kvaliteetse teenuse.

Ilusalong asub aadressil Toompuistee 35, Tallinn, Balti Hair Studio. Meie teenused on saadaval kokkulepitud aegadel igal päeval. Täpsem info ja aegade broneerimine käib e-posti This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või telefoni nr. 56560249 teel. 

Peatse kohtumiseni!

NOVA BEAUTY

Toompuistee 35, Tallinn
Balti Hair Studio

VÕTA ÜHENDUST

Telefon: +372 56560 249
E-mail: lea.huuse@gmail.com

 

AVATUD

Kokkuleppel igal päeval

 

NOVA BEAUTY

Toompuistee 35, Tallinn
Balti Hair Studio

VÕTA ÜHENDUST

Telefon: +372 56560 249
E-mail: lea.huuse@gmail.com

AVATUD

Kokkuleppel igal päeval

 
Our website is protected by DMC Firewall!