Noorem nahk PQAge piilingu abil

Igaüks meist tahab näha välja nooruslik ja ilus igas eas. Üheks unikaalseks protseduuriks, mis seda võimaldab on PQAge piiling ehk keskmise sügavusega nahakoorimine.

Milline on PQAge protseduuri toime nahale?

  • Kohene liftinguefekt
  • Plastifitseeriv toime
  • Võimalus teha protseduure kogu aasta vältel
  • PQAge piiling sobib kõikidele nahatüüpidele
  • Protseduur annab tugeva viiruse- ja bakterivastase toime

Kuidas PQAge nahakoorimine toimib?

Protseduuri käigus puhastatakse kõigepealt nahk, seejärel lisatakse PQAge segu kliendi soovitud ravitavale piirkonnale nahal ja masseeritakse õrnalt sisse. PQAge piilingut kasutatakse enamjaolt näiteks näopiirkonnas, aga ka kaelal, dekolteel, reitel ja kätel.

Nahakoorimine on põletikuvastane, toimeainete mõju ahendab poore ja vähendab rakkudest eralduvat rasva. PQAge koorimisel tungib kompleks ilma epidermaalkihti ehk naha pealmisi kihte rikkumata sügavamale nahka (retikulaarkihti) ning laguneb vee toimel kusihappeks ja aktiivseks klooräädikhappeks. Protseduuri toimel käivitub neokollageneesi protsess, mille käigus suureneb kollageeni tootmine. Kollageen on tähtis, sest just see valk annab nahale tugevuse, elastsuse ja noorusliku välimuse. Süvakoorimine stimuleerib ka naha ainevahetusprotsesse verekapillaaride laienemisel. Naharakkude piilingujärgne uuenemine (koorimisel vallandatakse epidermise ehk marrasnaha eemaldamise teel naha taastusreaktsioonid) tagabki naha silmapaistvalt noorenenud välimuse.

Kellele PQAge piiling sobib?

PQAge süvakoorimist soovitatakse näiteks atraumaatiliseks biorevitalisatsiooniks, defektide  (näiteks aknearmide) eemaldamiseks nahal, kudede uuendamiseks ja ülitundliku naha raviks. Piiling annab nahale liftinguefekti, mis tagab noorenenud välimuse.

PQAge on täiesti ohutu ja tagab uskumatult lihtsa kasutamisega suurepärased tulemused igas vanuses. Protseduure on võimalik teha kogu aasta vältel ja ravida saab kõiki erinevaid nahatüüpe (sobilik ka tundlikule nahale).

Igale kliendile on Decus kliinikus võimalik koostada individuaalne programm vastavalt tema soovidele ja vajadustele. Decuse spetsialistid aitavad ja nõustavad Teid küsimuste korral hea meelega ning esimene konsultatsioon on kõigile tasuta.

Kui palju protseduur maksab?

Praegu tutvumishind 65 eurot (tavahind 80 eurot) kui osta korraga kuur (4 korda - 2 korda kuus). 

 

 

NOVA BEAUTY

Toompuistee 35, Tallinn
Balti Hair Studio

VÕTA ÜHENDUST

Telefon: +372 56560 249
E-mail: lea.huuse@gmail.com

 

AVATUD

Kokkuleppel igal päeval

 

NOVA BEAUTY

Toompuistee 35, Tallinn
Balti Hair Studio

VÕTA ÜHENDUST

Telefon: +372 56560 249
E-mail: lea.huuse@gmail.com

AVATUD

Kokkuleppel igal päeval

 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!